Analizy i raporty

Wiedza niezbędna do efektywnego inwestowania w nieruchomości.

Dla kogo?

Zamów analizę lub raport jeśli:

-kupujesz lub sprzedajesz działkę,
-planujesz transakcję związaną z mieszkaniem lub nieruchomością komercyjną,
-chcesz rozpocząć projekt deweloperski,
-potrzebujesz informacji o wartościach nieruchomości w okolicy.

O usłudze

Analizy i raporty rzeczoznawcy majątkowego to narzędzie potrzebne każdemu, kto chce zarobić na rynku nieruchomości. Moje usługi doradcze mają na celu zebranie i ocenę danych dotyczących potencjału gruntu lub nieruchomości mieszkalnej czy komercyjnej.

Pierwszym etapem jest określenie celów biznesowych zamawiającego. Analizy i raporty przydatne są jeśli planujesz zakup lub sprzedaż działki, mieszkania czy nieruchomości komercyjnej. Pracuję też na potrzeby deweloperów, oceniając potencjał gruntu pod planowaną inwestycję.

Moją rolą jest wykorzystanie wiedzy i doświadczenia do rzetelnego zebrania i porównania danych. Sprawdzam ceny na lokalnym rynku. Badam obecne na nim trendy i uwarunkowania. Analizuję w jaki sposób grunt lub inwestycja mogą zarabiać jak najbardziej efektywnie.

Owocem mojej pracy jest dokument, który jasno wskazuje w jaki sposób wykorzystać potencjał danej nieruchomości. Rekomenduję rozwiązania, a także przestrzegam jakich kroków nie wykonywać dla danej nieruchomości. Co ważne moje analizy i raporty przygotowuję we współpracy z Emmerson Evaluation. Lider rynku nieruchomości komercyjnych wspiera mnie dostępem do bazy danych Evaluer. Informacje w niej zawarte czynią moje usługi jeszcze bardziej wartościowymi dla klientów.

Analizy i raporty to przede wszystkim:

-monitoring lokalnego rynku i otoczenia konkurencyjnego,
-raportowanie i prognozy dotyczące cen nieruchomości,
-doradztwo w zakresie potencjału inwestycyjnego nieruchomości.

Skorzystaj z usługi jeśli szukasz odpowiedzi na pytania:

– Ile może być wart mój grunt lub lokal?
– Ile mógłbym zarobić na sprzedaży, a ile na wynajmie nieruchomości?
– Która dzielnica w mieście uzyskuje najwyższe stawki czynszu?

 

Dlaczego Ochal Inwestycje?

Analizy i raporty rynku nieruchomości sporządzam we współpracy z partnerami branżowymi. Moim atutem jest korzystanie z bazy danych Evaluer. Używam narzędzia udostępnionego przez Emmerson Evaluation – lidera rynku nieruchomości komercyjnych. Moje dane są zawsze rzetelne i wspierają działania biznesowe zamawiających.

Oceniając potencjał inwestycyjny oraz otoczenie konkurencyjne wspieram się też ekspertyzami biura projektowego Ochal Architekci. Współpracując z doświadczonymi fachowcami branży nieruchomości, oddaję moim klientom analizy i raporty godne zaufania.

Analizy i raporty od Ochal Inwestycje to zawsze materiały z dużą wartością dodaną. W swojej pracy dbam o szczegóły oraz jak najszersze potraktowanie badanego tematu. Zapraszam do kontaktu po więcej informacji na temat analiz i raportów dla rynku nieruchomości.

Chcesz inwestować na rynku nieruchomości?

Wycena nieruchomości

Profesjonalna wycena doświadczonego rzeczoznawcy majątkowego.

Doradztwo transakcyjne

Pośrednictwo i wartościowa wiedza o rynku nieruchomości.