Doradztwo transakcyjne

Pośrednictwo i wartościowa wiedza o rynku nieruchomości.

Dla kogo?

Doradztwo transakcyjne (pośrednictwo nieruchomości), to wybór dla:

-kupujących lub sprzedających nieruchomość,
-klientów, którzy chcą inwestować na rynku nieruchomości,
-podmiotów, które planują rozszerzyć swój biznes o rynek nieruchomości.

O usłudze

Doradztwo transakcyjne to więcej niż usługa pośrednictwa. Jako rzeczoznawca majątkowy współpracujący z biurem pośrednictwa i pracownią architektoniczną, oferuję moim klientom jeszcze więcej. Doradztwo transakcyjne to pakiet usług, które wspierają podejmowanie kluczowych decyzji na rynku nieruchomości.

Usługa doradztwa transakcyjnego to pośrednictwo rozszerzone o wartość dodaną. Jej fundamentem jest wsparcie w kupnie lub sprzedaży nieruchomości. Reprezentuję klienta w sposób maksymalnie skuteczny. Moim celem jest uzyskanie możliwie najniższej ceny zakupu lub maksymalnie dużego zysku ze sprzedaży. Dbam o szczegóły, pilnuję formalności. W swej pracy zawsze stawiam na sprawną komunikację, fachowość i zaangażowanie.

Doradztwo transakcyjne to pośredniczenie w kluczowych decyzjach finansowych moich klientów. Wspieram osoby prywatne, początkujących inwestorów, ale też organizacje, które chcę rozszerzyć pole działania na sektor nieruchomości. Moja ścisła współpraca z Emmerson Evaluation przyda się również aktywnym podmiotom rynku komercyjnego. Staram się pośredniczyć w transakcjach tak, by stopa zwrotu z inwestycji była możliwie najwyższa.

Świadczę usługę pośrednictwa w taki sposób, by po stronie klienta było jak najmniej działań. Przejmuję maksymalnie dużą ilość zadań, ustalam niezbędne informacje i reprezentuję mojego mocodawcę możliwie najlepiej. W podejmowanych działaniach jestem maksymalnie skuteczny. Moim celem jest zamknięcie transakcji na dobrych warunkach w możliwie najkrótszym czasie.

Doradztwo transakcyjne to więcej niż zwykłe pośrednictwo. To sporządzenie operatu szacunkowego (wyceny nieruchomości), wsparcie w transakcji, a na życzenie klienta także raport dotyczący możliwości generowania dochodów (potencjału inwestycyjnego). Dodatkowo współpracując z pracownią Ochal Architekci zawsze jestem w stanie rozszerzyć doradztwo o informacje na temat możliwości rozbudowy danej nieruchomości. Doradztwo transakcyjne z Ochal Inwestycje to kompleksowa usługa wspierająca Twoje działania na rynku nieruchomości.

Skorzystaj z usługi jeśli szukasz odpowiedzi na pytania:

– Jak mógłbym zainwestować na rynku
nieruchomości?
– Czy ktoś pomógłby mi w zarabianiu na wynajmie mojego magazynu?
– Mam lokal usługowy, czy opłaca mi się go sprzedać czy wynająć?

Dlaczego Ochal Inwestycje?

W swojej pracy zawsze kieruję się kompleksowością. Chcę, by doradztwo transakcyjne było realizowane z jak największą korzyścią dla moich klientów. Ochal Inwestycje to firma, która ściśle współpracuje z ekspertami rynku nieruchomości.

Swoje doradztwo transakcyjne zawsze realizuję z wykorzystaniem bazy danych Evaluer. Produkt Emmerson Evaluation wspiera realizowane przeze mnie transakcje i daje gwarancję aktualności danych. By podnieść wartość doradztwa współpracuję z Big City Broker – Oddział Warszawa, biurem pośrednictwa, które zasila mnie w dodatkowe informacje i wsparcie merytoryczne.

Jeśli planujesz przebudową lub stworzenie nowej inwestycji, do Twojej dyspozycji pozostają pracownicy Ochal Architekci. Na co dzień współpracuję ze studiem architektonicznym, które ma na swoim koncie liczne projekty mieszkaniowe i komercyjne docenianie przez klientów.

Doradztwo transakcyjne z Ochal Inwestycje to zawsze więcej. Już dziś zadzwoń
lub napisz jak mogę pomóc Twojemu zaangażowaniu na rynku nieruchomości.

Chcesz inwestować na rynku nieruchomości?

Analizy i raporty

Wiedza niezbędna do efektywnego inwestowania w nieruchomości.

Wycena nieruchomości

Profesjonalna wycena doświadczonego rzeczoznawcy majątkowego.